Apdovanoti visi Tvaraus kalėdinio žaisliuko akcijos dalyviai

Apdovanoti visi Tvaraus kalėdinio žaisliuko akcijos dalyviai

SĮ „Kretingos komunalininkas“ aplankė ir apdovanojo visus Kretingos rajono ikimokyklinio ir pradinio ugdymo klasių vaikus, padėkojo jų mokytojams ir auklėtojams, kurie dalyvavo įmonės organizuotoje Kalėdinėje akcijoje vaikams – „Tvarus kalėdinis žaisliukas!“

Vaikų rankytėmis buvo pagaminta 15 vnt. žaisliukų iš atliekų, joms suteikus „antrą gyvenimą“. Prie žaisliukų gaminimo prisidėjo vaikučių tėveliai, seneliai, mokytojai ir auklėtojai. Jais papuošta eglutė, šventiniu laikotarpiu buvo pastatyta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos terasoje. Visi miesto ir rajono gyventojai, miesto svečiai galėjo aplankyti ir apžiūrėti žaisliukus bei išrinkti gražiausią, balsuodami internetu.

Daugiausiai balsų surinko Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Boružiukų“ grupės vaikučių pagamintas žaisliukas. Apdovanoti buvo ir kiti aktyvūs dalyviai: Kretingos lopšelio-darželio Žilvitis „Saulučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupės, VšĮ Pranciškonų gimnazijos dalyvė P. G., 1A klasės mokinės P. P. ir L. B., 3A klasės mokinė S. P., Kretingos r. Vydmantų lopšelio-darželio Pasagėlė „Varpelių“ grupė, Kretingos M. Tiškevičiūtės mokyklos „Smalsučių“, „Šnekučių“, „Šypsenėlių“, „Pelėdžiukų“ ir „Boružėlių“ grupės bei dalyvės E. S. ir U. S.

Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Boružiukų“ grupė

Sutikti pedagogai dalinosi maloniais kūrybinių darbų gaminimo įspūdžiais, tvarumo temos aktualumu, kurios pateikimui ir ištransliavimui vaikams, auklėtojai ir pedagogai buvo priversti paanalizuoti teminius informacijos šaltinius ir tinkamai pasiruošti edukuoti vaikus.

SĮ „Kretingos komunalininkas“ tokiu būdu siekia atkreipti visų dėmesį į atliekų kultūrą bei sąmoningą požiūrį į pakartotinį jų panaudojimą, kurti švaresnę aplinką.

Dėkojame už dalyvavimą ir džiaugiamės, kad mylite gamtą!

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą